Hüpnoterapeudid Kessu & Triin

Mis oleks kui sul oleks oma tiim?

Oleme hüpnoterapeudid Kessu ja Triin. Meil mõlemal on oma stiil ja oma lugu. Koos töötades täiendame üksteist parimal moel ja saavutame maksimaalsed tulemused. See teebki meist paraja paari, et anname teraapiale topeltkoguses oskusi ja teadmisi. Kui on kaks erinevat vaatenurka siis on ka teraapia sellevõrra erinäolisem ja tulemuslikum.
 
Meie eesmärk on luua Sulle parimad võimalused probleemi lahendamiseks. Olgu mure siis sõltuvuses, eneseusus, hirmudes, kehakaalus või mõnes muus asjas. Meie kogemustepagas on väga lai.
 
Kessu ja Triinu hüpnoteraapia seanss sisaldab vestlust mis on tõeline ajurünnak mõlema terapeudi poolt, et Sind motiveerida enda seest vastuseid ja lahendusi otsima. Seletame lahti mis on hüpnoos ning anname vajadusel ka koduseid harjutusi, et sa võimalikult kiiresti oma soovitud tulemusteni jõuaksid. Peale vestlust järgneb lõõgastav hüpnoos Sinu valitud terapeudiga.
 
Meie teraapia ei lõppe pelgalt kahetunnise seansiga. Sa saad enda käsutusse nii vestluse kui ka hüpnoosi helisalvestised ning põhjaliku kokkuvõtte seansist. Triin ja Kessu on ka edaspidi mitmekülgselt abiks ja saadaval, et sa saavutaksid parimal moel soovitud tulemused..

Meie meedias:

Triin Vahter

Olen terapeut, kes tegeleb nii inimeste füüsilise kui vaimse tervisega. Oma töös kasutan ma erinevaid massaaže, idamaiseid kehateraapiaid, life coachingut ja hüpnoteraapiat. Just hüpnoteraapia on kirsiks minu tordil kuna sageli algavad füüsilised pinged just vaimsest stressist, eluraskustest ja soovimatutest käitumismustritest. Tegelen oma klientidega alati personaalselt ja intuitiivselt, et saavutada maksimaalsed positiivsed tulemused.

Kessu Repnau

 Olen terve oma elu süübinud inimkeha ja -hinge käikudesse. Tegelen tervema mina loomisega nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Olen praktiseerinud psühholoogiat ja õppinud hüpnoteraapiat, see on minu kirg, hobi ja töö. Mind köidavad alateadvuse keerdkäigud ja nende mõjutamine. Oma teekonnal olen avastanud, et meie kõige suuremaks takistuseks on meie oma alateadvus ning mind rõõmustab fakt, et hüpnoteraapiaga on võimalik seda muuta.

Mis on hüpnoos?

Hüpnoos on inimese täielikult loomulik sügavalt lõõgastunud meeleseisund, mida kogeme mitmeid kordi päevas. Kõige lihtsamini saab märgata hüpnoosis olemist just vahetult enne magama jäämist, kui oled sügavalt lõõgastunud. Hüpnoosi kasutatakse laialdaselt mitmetest probleemidest, soovimatutest käitumismustritest ja sõltuvustest vabanemiseks. Ka inimesel endal peab olema tugev motivatsioon ja soov oma probleemidega töötada, siis saavutatakse ka tulemusi.

Hüpnoteraapias kutsutakse hüpnoosiseisund ehk transs kunstlikult esile hüpnoterapeudi poolt erinevate hüpnoositehnikatega. Terapeut annab kliendile sisenduse, mis juhib kliendi kujutlusvõimet viisil, mis kutsub esile muutuse kliendi tunnetuses, tajus, emotsioonides, mõtetes ja käitumises. Hüpnoosiseisundis saab kasutada kliendi alateadvuse jõudu, leidmaks ja ümberprogrammerimaks probleemide alateadvuslikke põhjuseid ilma teadvuse/mõistuse segava faktorita.

Hüpnoteraapia ajal sisendatakse alateadvusesse soovitud ja kliendiga eelnevalt kokkulepitud positiivsed sisestused, mis aitavad kliendil paremini oma probleemi hallata. Klient omab kogu seansi vältel täielikku kontrolli toimuva üle, võib seansi igal ajal katkestada, ning hüpnoosist välja tulnuna mäletab kõike seansi ajal toimunut.

 

Levinumateks hüpnoosipõhjusteks on hirmudest vabanemine, ärevus või depressioon, alkoholist või suitsetamisest vabanemine ja tervise ning kaaluprobleemid, kuid tegelikult on hüpnoosi kasutusala väga lai ja mitmekülgne.

 

Hüpnoos ei sobi südame- ja epilepsiahaigetele, psüühikahäiretega inimestele, psühhoosihoogude ja skisofreenia all kannatavatele inimestele.

 

Hüpnoteraapia sisaldab kliendi ja terapeudi vahelist vestlust, et selgitada välja probleemi juurpõhjused ja kokku leppida soovitud sisestused, mille järel kutsutakse esile sügav lõõgastus ehk hüpnoos. Hüpnoosiseansi (heli) lindistatakse kliendi jaoks ja on kliendile alati kättesaadav ja järelkuulatav, et veelgi enam kinnistada soovitud muutuseid. Seanss toimub mugavas ja privaatses õhkkonnas. Kokku lepitakse ka edasine tegevusplaan ja tagasiside küsimine/andmine.

Kui oled valmis oma elu päriselt muutma, broneeri omale sobiv aeg kirjutades meile info@bwell.ee 

Broneerimisel saadetakse sinu e-mailile kinnitus, mis sisaldab linki ANKEEDILE, mis tuleb vähemalt 24h enne seanssi ära täita. Ankeet jõuab meieni automaatselt ja rohkem midagi tegema ei pea.