Koduteenus

Hüpnoteraapia ja Sõltuvusnõustamine Sinu kodus

Pakun professionaalset ja individuaalset hüpnoteraapia ja sõltuvusnõustamise teenust otse sinu kodus. Koduteenus keskendub klientidele, kes otsivad mugavust ja privaatsust, kombineerides teraapiaseansse ja nõustamist kodust lahkumata.

Mis on Koduteenus?

Koduteenus on teenus, mis toob hüpnoteraapia ja sõltuvusnõustamise kliendi enda koju. Olen spetsialistina pühendunud sinu heaolu ja isikliku arengu toetamisele.

 

 

Hüpnoteraapia: Hüpnoteraapia on teraapiavorm, mis kasutab sügavat lõdvestumist ja keskendumist, et aidata lahendada erinevaid probleeme, nagu stress, ärevus, hirmud, unehäired ja palju muud. Hüpnoteraapia on efektiivne viis muuta negatiivseid harjumusi ja käitumismustreid. Loe edasi…

 

 

Sõltuvusnõustamine: Sõltuvusnõustamine on mõeldud neile, kes kannatavad sõltuvusprobleemide all, olgu selleks alkohol, narkootikumid, hasartmängud või muud sõltuvused. Pakun sulle tuge, nõustamist ja strateegiaid sõltuvuse ületamiseks ja taastumiseks. Loe edasi…

 

Kellele on selline teenus sobiv?

Koduteenus sobib sulle, kui hindad:

 

  • Privaatsust ja mugavust: Koduteenus toob teraapia ja nõustamise sinu koju, võimaldades sul keskenduda oma heaolule mugavas ja privaatses keskkonnas.
  • Individuaalset lähenemist: Kohandan iga seansi vastavalt sinu vajadustele ja eesmärkidele, pakkudes isikupärastatud tuge ja abi.
  • Efektiivset lahendust erinevatele probleemidele: Hüpnoteraapia, sõltuvusnõustamine ja coaching on tõhusad meetodid paljude probleemide lahendamiseks, sealhulgas ärevus, depressioon, stress, sõltuvused ja eneseareng.
  • Aja kokkuhoidu: Koduteenus säästab sulle aega ja energiat, kuna ei nõua kuskile sõitmist ega ooteaegu.

 

Kui sul on:

 

  • Füüsiline puue: Füüsilise puudega inimestel võib olla keeruline kodust välja saada. Koduteenus võimaldab saada vajalikku teraapiat ja nõustamist oma kodus.
  • Sotsiaalne ärevus: Inimestel, kellel on sotsiaalne ärevus, võib olla väljakutseks suhelda võõraste inimestega või külastada avalikke kohti. Koduteenus pakub võimalust saada tuge ja abi sotsiaalse ärevusega seotud probleemide lahendamiseks mugavas ja turvalises keskkonnas, mis vähendab ärevustunnet.

Broneerimine

Koduteenuse broneerimiseks saada kiri aadressile info@bwell.ee

 

Kirja märgi kindlasti:

Millist teenust soovid saada?

Mis ajavahemik on Sinu jaoks sobiv?

Sinu asukoht?

 

Koduteenus on saadaval Tallinnas ja selle ümbruses kuni 50 km raadiuses. 

 

Koduteenust on võimalik saada ka graafikuvälisel ajal ja nädalavahetusel.

 

Palun arvesta, et koduteenuse tellimisel lisandub teraapiahinnale 50€.